

Amethist hanger Pendy
This product is available in the following variants:
Eigenschappen:
- Materiaal: 925 sterling zilver
- Edelsteen: amethist
- Hanger zonder ketting — optioneel 40 of 50 cm box schakelketting bij te bestellen
- Handgemaakt
Omschrijving:
Amethist hanger Pendy — zilveren hanger met ronde cabochon amethist
De amethist hanger Pendy is een handgemaakte zilveren hanger van 925 sterling zilver met een ronde cabochon amethist van 1,5 cm in een strakke zilveren setting. De cabochon slijping geeft de steen een glad, gewelfd oppervlak dat de diepe paarse kleur van amethist vol en egaal laat zien. Elke amethist is een natuursteen en verschilt licht in tint — van lichtlila tot diep paars.
Amethist is de geboortesteen van februari en staat voor rust, inzicht en helderheid. De Pendy is een hanger voor dagelijks dragen — subtiel en veelzijdig combineerbaar met een fijne zilveren ketting.
- Ronde cabochon amethist van 1,5 cm — diepe paarse kleur, strakke setting
- Elke steen uniek van tint — van lichtlila tot diep paars
- Inclusief betekeniskaartje
Bekijk alle amethist hangers.
Veelgestelde vragen over de amethist hanger Pendy
Wordt de hanger Pendy geleverd met een ketting?
Nee, de Pendy is een hanger zonder ketting. Bij de bestelling kun je optioneel een 40 of 50 cm box schakelketting bijbestellen, zodat de hanger direct draagbaar is.
Is de amethist hanger Pendy geschikt als geboortesteen cadeau voor iemand die in februari jarig is?
Ja. Amethist is de officiële geboortesteen van februari. De hanger wordt geleverd met een betekeniskaartje dat de symboliek van amethist beschrijft — rust, inzicht en helderheid — wat hem extra persoonlijk maakt als cadeau voor een februarijarige.
Productspecificaties
| Materiaal | 925 zilver |
| Kleur | Paars en zilver |
| Vorm | Rond |
| Afmeting | 1,5 cm |
| Edelsteen | Amethist |
| Slijpvorm | Cabochon |
| Stijl | Modern |
| Garantie | 3 maanden |
| Levertijd | Direct |
Product reviews
Een mooie hanger van goede kwaliteit.
- Mooie steen






































