

Ketting Coco Pearl
This product is available in the following variants:
Eigenschappen:
- 925 zilver
- Handgemaakt
- Zoetwaterparels, ovaal
- Diameter parels: ca. 3 mm
Omschrijving
Parel ketting Coco | Zilveren kralenketting met zoetwaterparels
De Coco is een fijne kralenketting van kleine ovale zoetwaterparels van circa 3 mm, afgewisseld met kleine zilveren accentkraaltjes op regelmatige afstand. Zoetwaterparels hebben een zachte, natuurlijke glans en een ivoorwitte kleur die per parel licht kan variëren in tint en vorm — dit is een kenmerk van de natuurlijke oorsprong. De ketting is handgemaakt van 925 zilver.
De combinatie van de organische parelvorm en de zilveren accenten geeft de Coco een rustige, tijdloze uitstraling die bij uiteenlopende stijlen past. De ketting is zowel solo als gelaagd met andere kettingen draagbaar. Bij elke bestelling wordt een betekeniskaartje meegeleverd over de eigenschappen van parels.
- Zilveren kralenketting met ovale zoetwaterparels van ca. 3 mm
- Afgewisseld met kleine zilveren accentkraaltjes
- Handgemaakt van 925 zilver — elke parel uniek van glans en vorm
Bekijk alle parel kettingen
Veelgestelde vragen
Wat is het verschil tussen zoetwaterparels en zoutwater- of gekweekte parels?
Zoetwaterparels worden gekweekt in mossels in rivieren en meren, terwijl zoutwater parels afkomstig zijn uit oesters in zee. Zoetwaterparels hebben doorgaans een iets minder perfecte ronde vorm en een mattere glans dan de klassieke Akoya of Zuidzeeparel, maar zijn daardoor juist karaktervoller en gevarieerder per exemplaar. De kleine ovale vorm van de parels in de Coco ketting is typisch voor zoetwaterkweek.
Hoe zorg ik goed voor een parelketting?
Parels zijn gevoelig voor zuur, parfum, cosmetica en zweet. Doe de ketting als laatste aan en als eerste af, zodat contact met parfum en huidverzorging beperkt blijft. Veeg de parels na dragen voorzichtig af met een zachte droge doek. Bewaar de ketting apart en liggend — niet hangend, want dat kan de rijgdraad uitrekken. Vermijd contact met water en chemische reinigingsmiddelen.
Productspecificaties
| Materiaal | Zoetwaterpareltjes en zilver |
| Kleur | Gebroken wit |
| Maat | 40 cm |
| Hanger | Nee |
| Garantie | 3 maanden |
| Levertijd | Direct |
| Verlengstukje | 1,5 cm |

































